Web Tasarımı

Şirketiniz İçin Fonksiyonel Tasarlanmış Bir Web Sitesi Yapalım!

Bu yazıyı okumaya başlamadıysanız, iyi tasarlanmış ve kodlanmış bir kurumsal web sitesinin neden vazgeçilmez olduğunu anlamaya başlamışsınız demektir. Biz sadece bir kurumsal web sitesi tasarlamıyoruz; modern tasarımın prensiplerine uygun, markanızın itibarını artıran, konforlu, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı dijitall bir şirket tasarlıyoruz.

Web Tasarım

Sizi Başarıya Götürecek Yolu İyi Biliyoruz.

Mochatouch ekibi olarak sunduğumuz kurumsal web tasarım çözümleriyle, markanızın hikayesini en doğru şekilde hedef kitlenize aktarıyor ve gerçek kullanıcı etkileşimi yaratıyoruz. Biz dijital bir dünyada yaşıyor, nefes alıyor ve bu dünyayı deneyimliyoruz. Sizin için en mükemmel yolda size eşlik ediyoruz.

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Neden Bir Kurumsal Web Sitesine İhtiyacınız Var?

Dijital İtibar Sağlama

Dijital İtibar Sağlama

Günümüzde neredeyse herkes ihtiyaç duydukları hizmete ulaşabilmek için interneti kullanıyor. Eğer SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı iyi tasarlanmış bir kurumsal web siteniz yoksa potansiyel müşterileriniz buna sahip olan rakiplerinize gidecektir. Hizmetlerinizi net olarak anlatan bir kurumsal web sitesi tasarlayarak potansiyel müşterilerinizin gözünde güvenilir ve profesyonel bir imaj yaratıyoruz.
Müşterilerinizi Bilgilendirin

Müşterilerinizi Bilgilendirin

Kurumsal web sitenizi, günde binlerce kişinin girip inceleyebileceği dijital broşürünüz veya kataloğunuz olarak düşünün. Basılı materyallere oranla kurumsal web sitenizdeki bilgileri güncellemek çok daha kolay, hızlı ve maliyetsizdir; üstelik müşterilerinizi yeni hizmetleriniz ve ürünleriniz, özel tanıtımlarınız ve yaklaşan etkinlikleriniz hakkında bilgilendirmenin etkili bir yoludur.
Her Zaman Erişilebilir

Her Zaman Erişilebilir

Kurumsal bir web sitesi, mağazanız ya da ofisiniz kapalıyken bile 7 gün 24 saat ürünlerinizi ve hizmetlerinizi incelemek isteyen düzenli veya potansiyel müşterilerinize ulaşabilme kolaylığı sağlar.
Daha Geniş Bir Pazar

Daha Geniş Bir Pazar Hedefleyin

Arabaların hatta evlerin bile internet üzerinden satın alındığı bir dönemdeyiz! Eğer ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş bir pazara satmak için kurumsal web sitenizi konforlu ve her kitleye hitap edilebilir olarak tasarlarız, böylelikle daha geniş kitlelerin hizmetlerimizi veya ürünlerimizi kolaylıkla anlayabilmesini sağlarız. Web siteniz, ürün ve hizmetlerinizi satmak için alternatif bir konum sağlayacaktır.
Müşteri Desteğini Geliştirin

Müşteri Desteğini Geliştirir

Belki de çevre dostu ürünler satıyorsunuz ve ürünlerinizin geri dönüşümlerinin nasıl olacaklarına dair ipuçlarını paylaşıyorsunuz ya da bir muhasebecisiniz ve müşterilerinize defter tutma uygulamalarını nasıl basitleştirecekleri konusunda tavsiyelerde bulunmak istiyorsunuz. Bir SSS (Sıkça Sorulan Sorular) veya blog sayfası ile tüm müşterilerinizin sorularını yanıtlamak için makaleleri veya bültenleri kurumsal web sitenize yükleyerek güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.
Vakit Nakittir

Vakit Nakittir!

Telefonla, yüz yüze iletişimle, broşürle veya e-posta ile müşterilerinize bilgi vermek zaman alır, kurumsal web sitenize yükleyeceğiniz çevrimiçi katalog sayesinde ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında pek çok bilgiyi süresiz olarak doğru bir şekilde verebilirsiniz, bu da size zaman kazandırır. Ve vakit nedir? Nakittir!

“Kaliteli bir kurumsal web sitesi, sizi daha görünür kılar ve markanızın itibarını yükselterek müşterilerinizi kapınıza getirir.“

Biz Ne Yapıyoruz?

Strateji

Stratejinizi belirleyin!
Amacımız basit: Hedefinizin başarıya ulaşması için yenilikçi ve yaratıcı yollar bularak yepyeni stratejiler geliştirmek. Mochatouch olarak, sektörünüzde detaylı bir araştırma yaparak sektör liderliğine giden yolu beraber çiziyoruz.

Tasarım

Sadece size özel ve fark yaratan tasarım!
İyi tasarım, insanların gördüğü ve kullandığı şeydir. Harika tasarım ise insanların hatırladığı ve hakkında konuştuğu şeydir. Tüm insanların parmak izleri farklıdır; Mochatouch olarak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyeceğiniz benzersiz web siteleri tasarlıyoruz.

Teknoloji Geliştirme

Teknolojinin kullanımını kolaylaştırmak ya da zorlaştırmak bizim elimizde!
SEO ve kullanıcı deneyimi dostu bir web sitesi tasarımıyla; işinize, sektörünüze ve hedef kitlenize uygun teknolojiyi size sunarak, pazarınızda önemli bir rekabet avantajı sağlamanızı hedefliyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com