İçerik

İçerik Gerçekten Kral mıdır?

Kaliteli içerik, arama sıralamanızı geliştirecek, markanıza güven oluşturacak ve hedef kitlenizin ilgisini çekecektir. Mochatouch olarak, şirketiniz için içerik üretmeye başlamadan önce ihtiyaçlarınızı dinler; ihtiyaçlarınıza yönelik içerikler ve bu içerikler için bir pazarlama stratejisi oluştururuz.

Pazarlama hakkında bilgi sahibiyseniz, “etkileyicilik” temasının reklamcılık için en önemli tema olduğunun farkındaysanız; ilk hedefiniz kaliteli bir içerik olmalı.

Outbound pazarlama, biraz maliyetli bir yöntemdir. Mesajınızı insanlara duyurabilmeniz için yüksek harcamalar yapmanız gerekebilir. Ayrıca hedef kitleniz sizin ulaşabildiğiniz kadarla sınırlıdır, bu sebeple yeni dönem içerik pazarlamasına nazaran daha kısıtlayıcıdır.

Biz içerik dünyasında kendi sınırlarımızı yaratıyor, mesajınızı hedeflediğiniz kitlenin dilinden anlatarak müşterilerinizin sizi en doğru şekilde anlamasını sağlıyoruz.

İyi Bir İçerik

İçerik
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Her Zaman Amaçlı, Her Zaman Verimli İçerik

İçerik pazarlaması, doğru bilgiyi doğru zamanda doğru kitleye ulaştırmaktır. Markanızı büyütür ve günümüz pazarında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz stratejinin bir parçası olarak, ilişkilerinizi güçlendirir. Yüksek kaliteli içerik ve özel bir pazarlama stratejisi oluşturmak için pek çok seçeneğiyle içerik pazarlaması, sektör fark etmeksizin bütün firmaların ihtiyaç duyduğu bir araçtır.

Geleneksel reklamlar ciddi oranlarda kesintiye ve engellemelere maruz kalmaktalar. Günümüzde neredeyse herkesin kullandığı adblock etkinlikleri de reklamların görüntülenme ve erişim sayılarını dramatik şekilde düşürmektedir. Şirketlerin, bu durumdan kurtulmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını anlamaları, kullanıcı etkileşimini artıran içerikleri oluşturarak etkili dijital platform ve biçimlerden yararlanan güçlü içerik stratejileri oluşturmaları gerekmektedir.

Harika içerik, tüm satış piramidine hizmet edebilir, ancak asıl rolü satış piramidinin ortasındadır: Tüketicilerin algılarını değiştirmek. Bu algı kitlelerin markanızı farklı veya daha iyi kılan şeyi anlamasına yardımcı olur. İçerik pazarlaması, kitlelerin dikkatlerini çekmek için geleneksel pazarlamadan farklı olarak, kendi iradeleri aracılığıyla eriştiğinden dolayı en etkili şekilde çalışır.

Her İçerik Doğru İçerik Değildir!

İçerik Stratejisi
İçerik Stratejisi

Güçlü bir stratejinin, hedef kitlenizin bulunduğu veya kolayca erişebildiği ortamlarda olması gerekmektedir. Çünkü hepimiz satın almaya adımına ulaşmadan önce araştırma yapmak için daha fazla zaman harcıyoruz. Bu yüzden müşterilerinize doğru içerikleri ve ihtiyaç duydukları cevapları doğru platformlarda sağlayabilirseniz müşterileriniz akıllarında herhangi bir soru kalmadan direkt olarak sizi tercih edebilirler.

İçerik Oluşturma
İçerik Oluşturma

Doğru içerik sizi unutulmaz kılar! Pazarlama stratejinizle uyumlu, yazılı, görsel ağırlıklı veya hareketli, blog gönderileri veya infografikler gibi bilgilendirici içerikler ile marka bilinirliğiniz için dijital veya geleneksel mecralarda hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak içerikler hazırlıyoruz.

İçerik Dağıtımı
İçerik Dağıtımı

İçeriklerinizi, iyi tanımlanmış doğru mecralara dağıtıyoruz. Sosyal medya yönetimi, SEO çalışması, PR stratejileri ile tanımlanmış hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve sadakatini sağlamak için değerli ve tutarlı içerik oluşturmaya ve dağıtmaya odaklanmış bir çalışma planı belirliyoruz.

İçerik Analizi
İçerik Analizi

Rakiplerinizden sizi ayıracak ve hedef kitlenizin dikkatini çeken içerikleri yaratmanızı sağlayacak şey, arkasındaki stratejidir. Dikkatli bir planlama sayesinde, hedef kitleniz için geliştirilecek en iyi içerik türlerini, iletmek istediğiniz mesajı ve bunlara ulaşmak için ideal zaman ve yeri analiz ediyoruz.

Artık Biliyorsunuz; İçerik Kraldır!

Markanızı İçerik Pazarlama Kampanyaları ile Geliştirin​

Harekete Geçiren İçerikler

Dijital pazarlama stratejileriniz için uygulanabilir, değerli ve tutarlı içerikler üretiriz.

Kusursuz Uygulama

Size sadece yapılması gerekenleri söylemeyiz; bunu uygularız! Sizin için en iyi çözümü ve stratejiyi uygulamak için gerekli tüm planı biz tasarlar ve uygularız.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com