Hizmetlerimiz

Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.

Talep oluşturma, müşteri oluşturma, potansiyel müşteri büyütme, içerik sendikasyonu, içerik ve hesap tabanlı pazarlama stratejileri ile daha fazla etki ve kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

İş ortaklarınız ile etkileşim, rakipleri izleme, web sayfası trafiğini artırma, arama motorlarında sonuç sıralamasını geliştirme için en uygun mecralarda en doğru içerik ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şirketlerle veya son tüketiciyle çalışıyor olmanız fark etmez: ne dediğiniz ve onu nasıl söylediğiniz önemlidir. Verileri incelemek, gerekli aksiyonları almak kampanyalarınızı optimum düzeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

B2C pazarlama, bir marka veya şirket ile ürünü son kullanım için satın alan bireysel tüketici arasında gerçekleşen pazarlama faaliyetlerinin tamamıdır. Mochatouch olarak B2C pazarlama stratejinizi oluştururken, hedef kitlenize odaklanıp, satın alma eğilimlerini analiz ediyoruz. 

İçerik üretiminden hesap yönetimine, rakip analizinden aylık raporlamalara kadar tüm sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve yönetimi için şirketinizin ve hedeflerinin yanındayız.

Kaliteli içerik, arama sıralamanızı geliştirecek, markanıza güven oluşturacak ve hedef kitlenizin ilgisini çekecektir. Mochatouch olarak, şirketiniz için içerik üretmeye başlamadan önce, ihtiyaçlarınızı dinler ve ihtiyaçlarınıza yönelik içerikler ve bu içerikler için bir içerik pazarlama stratejisi oluştururuz.

SEO, çevrimiçi etkinliğinizi artırmak ve satış hedeflerinizi güçlendirmek için uzun vadeli bir stratejidir.

En güncel trendleri takip ediyor, markalara özel dijital ve geleneksel pazarlama iletişimi stratejileri tasarlıyoruz.

Sizleri dinlemeyi, müşterileriniz için daha fazla neler yapabileceğimizi araştırmayı, kavramlar geliştirmeyi ve estetik ile işlev arasındaki dengeyi yakalamak için çalışıyoruz. 

Modern tasarım prensiplerine uygun, işinizi geliştiren, satışlarınızı artırmaya yönelik, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı fonksiyonel bir web sitesi tasarlıyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com