B2B

Sonuçlara Dayalı B2B Pazarlama

Geniş ve profesyonel satın alma departmanlarıyla iletişime geçerek markanızın tercih edilmesini sağlıyoruz.

Birçok iletişim kanalını aynı anda kullanarak sizi her mecrada görünür kılan stratejiler uyguluyoruz. Dönemsel olarak, potansiyel müşteri edinme hedefleri belirleyerek veri tabanlı bir arşiv oluşturuyoruz. Dijital ve geleneksel mecralarda ihtiyaçlarınızı baz alarak başlattığımız kampanyaları optimize ederek aktif bir ölçümleme elde etmenizi sağlıyoruz.

B2B hedefleme, dijital pazarlama ve satış geliştirme alanlarında uzmanız!

Müşteri İlişkileri Yönetimi yani CRM, B2B Pazarlama faaliyetlerinin merkezinde yer alır. Uzun vadeli, sürdürülebilir bir büyüme planı kapsamında yeni müşteriler kazanmak ve kazanılan müşterilerin ilgisini kaybetmeden sürekli iletişim halinde olmak gerekir. Müşterilerinizle iletişiminizin kopmadığı uzun süreli bir yolculuğa başlamak için ihitiyacınız olan işinde uzman bir dijital pazarlama ajansıdır.

Mochatouch, B2B hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaya, dönüşüm oranlarınızı ölçümlemeye ve satış fırsatlarınızı iyileştirmeye odaklanmış bir dijital pazarlama ajansıdır.

B2B alanında görünürlüğünüzü en üst seviyeye çıkarmak üzere sonuç odaklı pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.
B2B
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Hedef kitleniz neredeyse sizin de orada olmanızı sağlarız.

Pazarlama Kanalları Analizi

Pazarlama Kanalları Analizi

Tüm kanallarda yapılan pazarlama kampanyası etkinliklerini biraraya getirip karşılaştırmalı analiz yapıyoruz.

Pazarlama Satış Uyumu

Pazarlama-Satış Uyumu

Hedef kitlenizin bulunduğu mecralarda etkinliğini artırarak sizi görünür kılıyoruz.

Veri Odaklı B2B

Bakış Açımız: Veri Odaklı

Dönüşüm potansiyelini ölçülebilir kılmak ve planlanan stratejileri tanımlamak için pazarlama analizlerini satış CRM sistemlerine entegre ediyoruz.

Dijital B2B Strateji

Dijital Strateji

Satış ve sürdürülebilir büyümeyi temel alarak size özel oluşturduğumuz dijital strateji ile hem dijital alandaki gelişmeleri işinize uygulayabilir hem de hedef kitlenizle dijital alanlardaki iletişiminizi güçlendirirsiniz.

B2B Online Analiz

Online Analiz

Veri odaklı online analizlerimiz sayesinde sektörünüz ve rakipleriniz ile ilgili son gelişmeleri takip edebilir, satış stratejilerinizi güncel raporlarımıza dayanarak iyileştirebilirsiniz.

B2B Etkin İçerik

Etkin İçerik

Dünyadaki tüm pazarlama faaliyetlerinin yarısından fazlasını içeren B2B Pazarlama için kullanılan bütün stratejilerin yarısından fazlasını da içerik oluşturur. Hazırladığımız doğru ve odaklı içeriklerle hedef kitlenize satış yapmakla kalmaz aynı zamanda ihtiyaçlarını da siz belirlersiniz.

Ekibimiz işinize nasıl yardımcı olabilir?​

Güven Sağlıyoruz

Şirketinizi, B2B alıcılarının gelen kutularındaki reklamlardan ve pazarlama bildirimlerinden onların güvenini kazanmaya yardımcı olacak içerikler ile sıyrılmanızı sağlıyoruz. Müşteri başarı hikayeleri, blog yazıları, video içerikleri gibi pek çok dikkat çekici içerikten faydalanarak hedef oklarını size yönelmesini sağlıyoruz.

Hedef Kitlenizi Tanıyoruz

B2B pazarlamada, hedef kitlenizin belirli olaylara, öğelere ve koşullara nasıl tepki vereceğini belirlemek çok önemlidir. Bu tepkiler doğrudan ticari büyümenizi etkileyecek tepkilerdir. Hedef kitle analizi ile bir pazarlama stratejisi geliştirmek için tüm bilgileri sağlıyoruz.

Rakiplerinizi İnceliyoruz

Rakiplerinizin neler yaptığını ve hangi konularda eksik olduğunu araştırıyor, sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

B2C’den farklı olarak tipik bir B2B sponsorlu reklam kampanyasının bütçesi daha düşük olabilir. Nedeni ise B2B tanıtımları için hedef kitlelerin sayısı çok düşükken, elde edilen gelir çok büyüktür. Özellikle LinkedIn reklam konusundaki uzmanlığımız ile sizi hedef kitlenizin tam önüne konumlandırıyoruz.

E-posta Pazarlama

E-posta pazarlama, marka bilinirliğini arttırmanın, nitelikli müşteri adayları yaratmanın ve müşterinin katılımını sağlamanın en iyi yollarından biridir. Basit bir yazılım ve dikkat çekici bir tasarımla şirket bütçenize uygun bir pazarlama aracı olan e-posta pazarlaması ile potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz.

SEO

SEO, Google gibi arama motorlarının işletmenizin neyle ilgili olduğunu tam olarak tanımlayabildiğinden emin olmakla ilgilidir ve bu da sitenizi uygun arama sonuçlarında daha üst sıralarda tutar. Uzun vadeli bir pazarlama stratejisi olan SEO çalışması ile daha fazla görünürlük, daha fazla trafik ve sonuçta daha fazla yatırım getirisi almayı hedefliyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com