B2B Sosyal Medya

Sosyal Medyanın Gücünü Keşfedin!

Sosyal medya kanallarının son kullanıcıya hitap ettiğini ve B2C şirketler için daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz, fakat B2B pazarlama iletişimi olan şirketler için de sosyal medya hesap yönetimi oldukça kıymetli. Müşterilerinizin sizden güncel haberler beklediğini veya potansiyel müşterilerinizin sizleri keşfetmek için sürekli aramalar yaptığını unutmayın. B2B pazarlama iletişiminin dinamiklerinin farklı olduğunu biliyor, sizin için en uygun mecralarda ve doğru içerik stratejisiyle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

B2B Sosyal Medya
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

B2B Marka İzleme

Marka İzleme

Markanızın hedef kitleleriniz tarafından nasıl algılandığını öğrenin!

Hem hali hazırda müşterileriniz olan şirketlerin hem de müşteriniz olma potansiyeli taşıyan şirketlerin ve yöneticilerinin neredeyse tamamının sosyal medya hesapları olduğunu unutmayın. Hedef kitleniz şirketiniz ve sektörünüz hakkında neler söylüyor biliyor musunuz? Sosyal medyadan en verimli şekilde yararlanmak istiyorsanız hedef kitlenizi dinlemeli ve gerekli aksiyonları çok hızlı olarak almanız gerekmektedir. Müşterilerinizi daha iyi tanımak ve pazarlama stratejinizi geliştirmek için tüm bu bilgileri kullanarak analiz yapıyor ve sizin için rapor oluşturuyoruz.

B2B İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Markanızın pazarlama stratejisine uygun, web sitenize trafik çekebileceğiniz, hedef kitlenizinin aradığı bilgiyi vererek satın alma kararlarını etkileyebilecek kaliteli içerikler tasarlıyoruz. Sosyal medyada var olan itibarınızı ve müşteri sadakatinizi zirveye taşıyor aynı zamanda da satışlarınızı yükseltiyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com