Paketler & Fiyatlar

Sadece Asgari Ücretli Bir Çalışan Maliyetinden Başlayan Fiyatlarla Bir Pazarlama Departmanınız Olsun İster misiniz?

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Hedef Kitlenizi Tam 12’den Vurun!

Şirketler arası pazarlama veya satış uygulamalarını hedefleyen business to business (B2B) pazarlama stratejilerini belirlerken, hedef kitlenizi yakından takip etmeli ve onlara doğru zamanda doğru kanallar üzerinden ulaşmalısınız. Hedeflenen kitle bilgilendirmeli ve bu kitle için önemli bir değer yaratılmalıdır. Şirketiniz için planlayacağımız stratejiler ile rekabetçi bir avantaj sağlar ve şirketinizi daha görünür kılarız.

Arama motorlarının nasıl çalıştığını ve SEO‘nun, web sitenizin sıralamasında nasıl bir rol oynadığını biliyorsanız sıradaki hedefiniz PPC olmalı!

PPC ya da CPC, yani Tıklama Başına Maliyet, internete bir reklam verdiğinizde sadece reklamınıza tıklanıldığında ödediğiniz maliyettir. Doğru hazırlanmış bir PPC kampanyasıyla hem maliyetiniz yükselmez hem de hedef kitlenize daha hızlı ve kolay ulaşırsınız.

Size özel olarak hazırlayacağımız PPC stratejimiz ile araştırma, zamanlama ve bütçeleme gibi değişkenlerin karmaşık hesaplarından sizi kurtarıyoruz. Satışlarınızı ve bilinirliğinizi artırıp analiz sürecimizle sonuçların geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlıyoruz.

B2B Pazarlama Stratejileri

Arama motorlarının nasıl çalıştığını ve SEO’nun, web sitenizin sıralamasında nasıl bir rol oynadığını biliyorsanız sıradaki hedefiniz PPC olmalı! 

PPC ya da CPC, yani Tıklama Başına Maliyet, internete bir reklam verdiğinizde sadece reklamınıza tıklanıldığında ödediğiniz maliyettir. Doğru hazırlanmış bir PPC kampanyasıyla hem maliyetiniz yükselmez hem de hedef kitlenize daha hızlı ve kolay ulaşırsınız. 

Size özel olarak hazırlayacağımız PPC stratejimiz ile araştırma, zamanlama ve bütçeleme gibi değişkenlerin karmaşık hesaplarından sizi kurtarıyoruz. Satışlarınızı ve bilinirliğinizi artırıp analiz sürecimizle sonuçların geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlıyoruz.

B2B Talep Yaratma

Talep Yaratma

Talep yaratarak hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz!
Talep üretmek pazarlama stratejinizin tam olarak merkezinde yer almaktadır. Yapılan her türlü aktivite geliştirilen her türlü pazarlama stratejisi talep yaratma ve bu talebi karşılamak üzerine kurulmalıdır. Biz Mochatouch olarak müşterilerimiz için ölçümlenebilir geri dönüşler üretmeye odaklanıyoruz ve ihtiyaç yaratarak hedef kitlenizin doğrudan ve isteyerek size ulaşmasını sağlıyoruz.

B2B Müşteri Yaratma

Müşteri Yaratma

Doğru kanaldan, doğru müşteriye ilk sizi ulaştırıyoruz! Müşteri yaratmak veya yeni müşteriler kazanmak, şirketlerin büyümeleri ve dolayısıyla kendilerini geliştirebilmeleri için en önemli hedeftir. Belirlenen pazarlama stratejisi kadar, bu stratejiyi doğru kanallara yönlendirebilmekte oldukça önemlidir. Sizin için en efektif reklam kanallarını kullanarak, ürününüzü veya hizmetinizi satın alabilecek müşterilere, rakiplerinizden daha önce ulaşıyoruz.
B2B Potansiyel Müşteri Büyütme

Potansiyel Müşteri Büyütme

Potansiyel müşterileriniz ile sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz!Stratejilerinize uygun olarak bulunduğunuz reklam kanallarında, potansiyel veya mevcut müşterilerinize doğru içerikleri göstererek ihtiyaç duydukları bilgiyi onlara veriyoruz. Böylece marka güvenilirliği yaratıp, satın alma kararında sizi tercih etmelerini sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi büyütmeye henüz başlamış olmanız ya da günümüzün en iyi iş uygulamalarını hali hazırda kullanmanız önemli olmaksızın ihtiyaçlarınıza yönelik ve sadece size özel çalışmalar tasarlıyoruz.
B2B İçerik Sendikasyonu

İçerik Sendikasyonu

Doğru kanalları kullanarak, sizi doğrudan müşterinizin önüne çıkartıyoruz!

Hizmetinizi veya ürününüzü anlatan blog yazınızı, e-kitabınızı, videonuzu ve diğer dijital tabanlı içeriğinizi 3. parti mecralarda yayınlamanızı sağlayarak, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili bilgiyi arayan milyonlarca karar vericiye anında erişmenizi sağlıyoruz.

İçerik Pazarlama

Asla modası geçmeyen strateji: İçerik pazarlama!

Dijital pazarlamanın öne çıkmasıyla beraber, blog yazıları ve sosyal medya paylaşımları B2B firmalar için de dikkat çekici hale geldi. İçeriklerinizi, pazarlama stratejinize göre tasarlıyor ve hedef kitlenizin satın almadan önce doğru, kaliteli ve dengeli içeriğe ulaşıp size yönelmesini sağlıyoruz.

B2B Hesap Tabanlı Pazarlama

Hesap Tabanlı Pazarlama

Doğru müşteriyi hedefleyin!

Hesap Tabanlı Pazarlama, müşteri odaklı ve yüksek performanslı yatırım getirisi (ROI) olan bir pazarlama stratejisidir. Markanız için satın alma potansiyeli olan ve yüksek değere sahip müşterileri hedefleyerek daha fazla etki ve kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

B2B İçerik Pazarlama Gücü

İçerik Pazarlama Gücünüzü En Üst Düzeye Çıkarın

B2B pazarlama stratejilerinizde, şirketlerin en fazla tercih ettiği sosyal platform olan LinkedIn’e, hedefleriniz doğrultusunda bulunmanız gereken diğer sosyal mecralara ve blog yazılarınıza özel ürettiğimiz içeriklerle, pazarlama stratejiniz için doğru anahtar kelimeleri birleştirerek hedef kitlenize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

B2B Arama Motoru Pazarlaması

Arama Motoru Pazarlaması

Dijital dünyada marka değerinizi yaratıyoruz!

Arama motoru pazarlaması, B2B pazarlama stratejisi için günümüzde neredeyse mecburidir. SEO çalışması ile şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtırken hedeflediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak, marka değerinizi dijital dünyaya taşıyoruz. Böylece trafiği web sitenize çekerken içeriklerinizin erişim oranını artırıyoruz.

B2B Görüntülü Reklam

Görüntülü Reklam

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekiyoruz!

Marka kimliğimiz ve pazarlama stratejimize göre tasarlanmış banner çalışmaları ile farkındalık yaratarak marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlıyor, onların sizi arayarak bulması yerine, ürününüz veya hizmetinizle ilgileneceğini düşündüğümüz potansiyel müşterilerinize görüntülü reklamlarla ulaşıyoruz.

B2B E-Posta Pazarlaması

E-posta Pazarlaması

Maliyeti en düşük ve geri dönüşü en yüksek pazarlama araçlarının başında gelen e-posta pazarlaması bütün firmalar için vazgeçilmezdir. Mochatouch olarak e-posta kampanyalarınızın öne çıkmasına yardımcı oluyor ve açılma ve tıklanma oranlarını artıracak ölçülebilir ve hedefli çalışmalar yürüterek satışlarınızın artması için çalışıyoruz.

"Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, hangi yoldan gittiğinizin hiçbir önemi yoktur!"

Lewis Carroll

B2B Inbound Pazarlama

Kullanıcıyı Çeken (Inbound) Pazarlama Faaliyetleri

Potansiyel müşterilerinize dijital kanallardan işe yarar bilgiler vererek satın alma kararlarını etkiliyoruz! Bunu da SEO çalışması, blog yazıları, 3. parti kanallarda yapacağımız içerik yönetimi ve sosyal medya hesaplarınızdaki etkileşimlerle gerçekleştiriyoruz.

B2B Outbound Pazarlama

Kullanıcıya Giden (Outbound) Pazarlama Faaliyetleri

Potansiyel müşterinize sürekli aktif oldukları dijital kanallardan ulaşarak sağladığınız hizmet veya ürün hakkında onları bilgilendiriyor ve satın almaya yönlendiriyoruz.

Bunu da, e-posta, SMS, mailing, banner veya sosyal medya hesaplarınızdan yapacağımız bildirimlerle gerçekleştiriyoruz.

B2B İş Hedefleri

Tüm Süreç İş Hedefleriyle Başlar

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, sizi rakiplerinizden ayıran noktaları, hedef kitlenizi, pazarınızı ve rekabet ortamınızı anlamak için sizi tanımaya çalışıyoruz. Dijital mecralardaki içeriğinizin ve arama motoru optimizasyonundaki ilerlemenin ön analizini gerçekleştiriyor, birlikte oluşturacağımız pazarlama planı sürecinde sizinle birlikte çalışıyoruz.

B2B Pazarlama Stratejisi

Pazarlama Stratejisi Geliştiriyoruz

Yeni bir pazara girme, mevcut bir pazarda liderlik konumunu artırma veya belirli bir kitle arasında marka bilinirliği oluşturma gibi pazarlama hedeflerini tanımlıyoruz. Hedefler belirlendikten sonra, bu hedeflere ulaşmanız için pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.

B2B Strateji Uygulaması

Stratejiyi Uygulamaya Dönüştürüyoruz

Dijital pazarlama stratejilerinizi, mevcut durumunuz ve uygulama raporlarından aldığımız veriler sonucunda sürekli güncelliyoruz. Dijital kanallardaki bilinirliğinizi ölçümlendiriyor ve mevcut stratejinizin sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com