Mailing

Günümüzde hemen hemen herkesin artık bir e-mail adresi bulunuyor. Çoğu platform, üyelikler için bir e-mail adresini zorunlu tutuyor ve şirketlerinin reklamlarını, ürünlerini, gelişmelerini Mailing (e-mail pazarlamacılığı) yoluyla üyelerine duyuruyor Peki kaç şirket bunu doğru yapabiliyor, kaç şirket abonelerinin maillerini okumasını sağlayabiliyor?

Pazarlama stratejileri zaman geçtikçe evrim geçirdi ve artık bireysel pazarlama taktikleri ortaya çıktı. Kişiye kendini özel hissettirmek, samimi bir dil kullanmak ve kişiye özel avantajlardan faydalandırmak; müşterinin sizi tercih etmesini sağlayabiliyor.

Müşteriyi kazanmak zor olabilir ama doğru bir strateji izlendiği zaman hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Müşteriye kendini özel olduğunu hissettirmeli, onu hedeflerinize doğru yöneltmeyi sağlayabilmelisiniz. Bu unsurları dikkate alarak çalışıyoruz, tecrübemize dayanarak müşterinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendiriyoruz.

Mailing yaparken müşterinin e-mailinizdeki tıklama hedeflerini gerçekleştirebilmesi için bu tür karşı tarafı harekete geçirici noktalara dikkat etmemiz gerekiyor;

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Mailing

Doğru Mesajı Verin

Hedefiniz vermek istediğiniz mesajı kısa, öz ve yaratıcı olmalıdır. E-mailiniz, müşteriyi hedeflediğiniz yere götürebilmelidir.

Mailing

Başlığınızla Kullanıcıyı Kazanın

Seçtiğiniz başlık diğer e-mailler arasından seçilebilir ve ilgi çekici olmalıdır.

Mailing

Profesyonel Kimliğinizi Belirtin

Müşterilerinize kim olduğunuzu profesyonel şekilde belirtin.

Mailing

Metin Dilinizi Kişiselleştirin

Genel bir dil kullanmak yerine müşterinin özel olduğunu hissettirecek bir dil kullanın.

Mailing

Satış Odaklı Olmaktan Kaçının

Satış yapmak istediğinizi belirten kelimeler yerine (indirim, satın al, kampanya) ürününüz hakkında bilgilendirici, ilgi çekici ve müşteriyi ürününüzün kalitesine inandırmaya teşvik edici cümleler kullanın.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com