Google Ads Reklam Yönetimi

Dünyanın günlük olarak en çok kullanılan arama motoru Google, yıllar önce internet dünyasında yerini aldığında bu denli kullanım payına sahip olacağını az buçuk belli etmekteydi. Gün içinde yayınlanan milyonlarca içeriğe tek bir kanal üzerinden ulaşabilme imkanı sunan Google, markaların da kitleler üzerinde isimlerini duyurabilmesi için arama sonuçları sayfalarına reklam vermelerini sağladı. Bu şekilde markalar reklam stratejilerini Google Ads (eski adıyla Google Adwords) üzerine kaydırdılar ve dijital reklamcılık çevresinde ayrı bir sektörün oluşmasını sağladılar.2000 yılının Kasım ayında faaliyet göstermeye başlayan ve günlük ortalama 2 milyar reklamın gösterimini sağlayan Google Ads, markanız için tercih etmeniz gereken bir dijital reklam aracı haline gelmiştir. Dijital pazarlama stratejilerinde ilk sıralarda yer alan ve markanızı sunabileceğiniz hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan Google reklamları, bütçenize göre en yüksek performansı alabilmenizi de sağlamaktadır. Doğru reklam yönetim unsurları ve doğru bütçe yönetimi birleştirildiğinde, markanızın bilinirliğini ve itibarını da artırmaktadır. İlgi çekici veya harekete geçirici reklam metinleri, markanızı temsil eden doğru anahtar kelimeler ve reklamlarınızı destekleyen web site içerikleriyle verimlilik en üst seviyeye çıkarılmaktadır.
Google Ads Reklamlar
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı Reklamları

Reklamlarınız, belirlediğiniz ilgili anahtar kelimeler ile arama yapıldığında gösterilir.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları

İnternet üzerinden satış yaptığınız ürünlerinizin arama sonucu sayfasının en üstünde gösterilmesini sağlayan reklamlardır. Hızlı satış ve geniş çaplı ürün tanıtımı hedeflenir.

Video Reklamlar

Video Reklamlar

Hedef kitleniz ile YouTube ve diğer video iş ortağı siteleri üzerinden etkileşime geçmeniz amaçlanır.

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı

Google arama sonucu sayfalarında (SERP) ve bazı web sitelerinin içeriğinde gösterilen görsel modelli reklam çeşididir.

Evrensel Uygulama Reklamları

Evrensel Uygulama Reklamları

Mobil uygulamalarınızın tanıtımını sağlamak için kullanılan reklam modelidir. Uygulamanın maksimum sayıda indirilmesi hedeflenir ve reklamlar otomatik olarak dönüşümlü yayınlanır.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com