Facebook Reklam Yönetimi

2000’li yıllardan sonra sosyal medya kullanımının dünya çapında bu derece yüksek rakamlara ulaşmasındaki en büyük etkenlerden biri kuşkusuz Facebook’tur. Yahoo, Myspaces gibi sosyal medya ağlarına benzer bir temada ortaya çıkan Facebook; kolay kullanılabilir ara yüzü, sürekli kendini yenileyen ve kullanıcı deneyimini önemseyen yapısıyla 2 milyar internet kullanıcısının kendisini tercih etmesini sağlamıştır. Kişisel hesapların yanı sıra markaların ve işletmelerin de tanıtımlarını gerçekleştirmesi için bir sosyal medya aracı olan Facebook, hızlı şekilde ve geniş kitlelere bilinirlik için reklam stratejilerinde yerini almıştır.

Günlük 900 milyondan fazla kullanıcının aktif olduğu Facebook, reklamcılık bakımından markalara doğru kitlelere ulaşma olanağı sağlamaktadır. Dikkat çekici görseller, reklam videoları ve metin içerikler ile markalar hizmetlerini ve ürünlerini duyurabilir, itibar ve bilinirliklerine farklı bir vizyon katabilmektedir. Şirketlerin gerçekleştirdiği doğrudan paylaşımlarla desteklenen dijital tanıtım stratejisi, Facebook reklamları ile verimlilik bakımından en üst seviyeye ulaşabilmektedir. Doğru bütçe yönetimi ve sizi rakiplerinizden ayıracak reklam stratejisi, karlılık bakımından markanızı yukarıya doğru taşımaktadır.

Facebook Reklam
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Facebook Reklamlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Düşük Maliyet, Yüksek Performans

Düşük Maliyet, Yüksek Performans

Detaylı Analiz ve Geri Dönüşüm Ölçme

Detaylı Analiz ve Geri Dönüşüm Ölçme

Geniş Kitlelere Ulaşma Fırsatı

Keşfedilme Oranını Artırma

Keşfedilme Oranını Artırma

Marka Bilinirliği Artırma

Marka Bilinirliği Artırma

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com