Dergi ve İnsert Tasarımı

Dergi Tasarımı

Dergi tasarımının amacı, dergiye bir profesyonellik katabilmektir. Metin ve görsellerden oluşan dergiler, grafiksel çeşitlilik olarak  ne kadar farklı ve ilgi çekici olabilirse o kadar çok tercih edilen bir dergi olur. Özellikle kapakları ile medya sektöründe gündem yaratabilen dergiler, insanlar tarafından gazeteler kadar tercih edilen basılı yayınlardan olmuştur.

Doğru bir dergi tasarımı için doğru bir düzende ilerlemek gerekiyor. Metinlerin ve görsellerin iyi bir uyum yakalaması, anlatılmak istenilen düşüncelerin sade olması ve görüntülü olarak desteklenmesi gerekir. Özellikle metinlerde kullanılan punto büyüklükleri, metinlerde anlatılmak istenilen şeylerin bir vurgusu olarak yer almalıdır. Doğru görseller ve profesyonel grafik programcılığı kullanılarak her dergi sayfasında benzersiz bir yaratıcılık yakalanmalıdır. Biz bu düzeni biliyoruz ve yeni düzenler yaratmak için de çalışıyoruz.

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

İnsert Tasarımı

Dergi ve İnsert Tasarımı

İnsert tasarımlar, parekende satış yapan firmaların vazgeçilmez pazarlama stratejilerindendir. Bir indirim, reklam ve fırsat olduğunda parekende firmaları; bunu müşterilerine insert baskılar ile duyururlar. Süpermarketlerin haftalık ürün katalogları, belirli gün veya saatleri içeren indirim dönemleri bu tür broşürler ile duyurulur ve müşterilerin bu fırsatlardan faydalanması sağlanır. İndirim miktarlarından çok görsel olarak da önem taşıyan bu baskılar, parekende şirketinizin pazarlama stratejilerinde önemli bir rol oynuyor.

İnsert reklamların firmalara katkılarından biri de müşterilerin aklında kalıcılık yakalabilmek ve diğer rakip firmalardan farklılaşabilmektir. Zengin bir ürün çeşitliliği, yenilikçi ve profesyonel şekilde hazırlanmış görsel bütünlük ve kurumsal kimliği kalıcı hale getirmeyi amaçlayan bir insert tasarım ile reklamcılığın örnek firmalarından olmanız için yardımcı oluyoruz.

İşletmeniz hangi sektörde hizmet veriyor olursa olsun mesajlarınızı/görüntülerinizi ve kampanyalarınızı özgün ve ikna edici bir araca dönüştürmenizi sağlıyoruz. Özelleştirilmiş, kaliteli bir insert tasarım ile verdiğiniz hizmetin bütün niteliklerini ve avantajlarını kolayca duyurabilmek için bize ulaşın.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com