Broşür, Katalog ve Menü Tasarımı

Broşür Tasarımı

En eski reklamcılık yöntemlerinden biri olan broşürler; günümüzde hala şirketlerin, işletmelerin önem gösterdiği reklam stratejilerinden biri. Tanıtmanız gereken ürünlerinizi, etkinliklerinizi; ilgi çekici bir metin, kreatif bir görsel tasarımı ve kullanılacak kaliteli malzemeler ile broşürler tasarlatabilirsiniz ve rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Profesyonelce tasarlanmış bir broşür;

Broşür; sizi rakiplerinizden ayıran şeyi söylemeli, müşterilerinizin sizi nasıl hatırlayacağını göstermelidir. Kısacası broşür şirketiniz için önemli bir pazarlama stratejisidir.

Biz sizin ne istediğini dinliyoruz ve hedeflerini gerçekleştirmek için neler yapabileceğimizi araştırıyoruz. Kısaca hedeflerinizi ve hayallerinizi birleştiriyoruz, ne anlatmak istediğinizi yenilikçi tasarımlarla destekliyoruz.

Broşür, Katalog ve Menü Tasarımı

Katalog Tasarımı

Kataloglar, pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için ve markanızın kurumsal bütünlüğünü koruyabilmeniz için önemli bir araçtır. Doğru ve profesyonel bir kurumsal kimlik için şirket vizyonunuzu anlatan bir kataloğa ihtiyacınız vardır. Hizmetleriniz, vizyonunuz, amaçlarınız çeşitli görsel araçlarla desteklenmeli; müşteriye sizi diğerlerinden ayıran farkı göstermek amaçlanmalıdır.Güçlü ve hatırlanabilir olmak, şirketler için en önemli hedeflerden biridir. Ekip olarak şirketinizi iyi öğrenmek kadar rakip oyuncuları bilmek de bizim için önemlidir. Rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için rakiplerinizin eksikliklerini tespit ediyoruz, o eksiklikleri yeniliklerle dolduruyoruz. Kısaca sizi öğreniyoruz, sektördeki rakip oyuncuları tanıyoruz ve farklı olanı birlikte hayal ediyoruz.

Tüketim pazarında başarılı olmak için sadece iyi bir konumda işletme bulmak ve özgün bir dizayn yetmeyebilir. Hizmetlerinizin, ürünlerinizin yelpazesi geniş olmalı ve farklıyı her zaman sunabilmelisiniz. Bunları anlatabilmek için restorantınızın vizyonunuzla eşdeğer bir menü tasarımına ihtiyacınız olabilir.

İşletmenizin dijital pazarda başarılı olması için renkli tasarımlar ve iddialı başlıklar işe yaramayacaktır. Sade ama vizyoner bir planlamayla hizmetlerinizi ve ürünlerinizi müşterileriniz için anlaşılabilir kılmalısınız. 

Dijital pazarda, müşterilerinizin sizin hakkınızda fikir sahibi olduğu ilk mecra web sitenizdir. Bu nedenle sunduğunuz menü hem tasarımsal olarak hem de içerik olarak kolay kullanılabilir ve açıklayıcı olmalıdır. Ayrıca şirketinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde yansıtacak bir stratejiye sahip olmanız gerekir. Göz önünde bulundurduğumuz bu unsurların yanı sıra tecrübemizle sizin için en doğru menü tasarımını hazırlayarak müşterilerinizle aranızdaki iletişimi güçlendiriyoruz.

Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com