Billboard ve Roll-up Tasarımı

Billboard Tasarımı

Farklılık yaratamayan reklam tasarımları “sıradan bir billboard reklamı” olmaktan öteye gidemez. Billboard reklamlarında verilmek istenilen mesaj sade ve eğlenceli olmalıdır. Yayalarla birlikte trafikteki sürücüler tarafından da reklamın görüleceği göz önüne alınarak buna uygun metin ve görsel çalışması yapılmalıdır. Yaratıcılık, billboard panosunun etrafındaki çevresel faktörler ve konumu dikkate alınarak kullanılmalıdır. Böylelikle reklamınız akılda kalıcılık yaratabilir ve örnek reklam tasarımları arasında gösterilebilirsiniz.

Sokaklarda sürekli olarak gördüğümüz billboardlar (reklam panoları) her zaman dikkatimizi çekmiştir. Siyasi tanıtımlar, etkinlik ilanları, şirket tanıtımları, gayrimenkul tanıtımları gibi sektörlerin reklam stratejilerinin önemli bir parçası olan billboard reklamlar, artık sadece bir reklam olmaktan çıkıp yaratıcılığında önemli olduğu süreç olmuştur.

Yenilikleri sürekli olarak takip eden ve tasarımlarını da bu yönde güncelleyen ekibimiz, reklam stratejinize uygun tasarımı hazırlayarak rakipleriniz bir adım önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Billboard ve Roll-up Tasarımı

Roll-up Tasarımı

Roll-up, fuar ve sergi görselleri arasında en sık kullanılan reklam ürünüdür. Bu ürün, kolay kullanımı ve görsel zenginliği sebebiyle yıllardır kullanılmaktadır. Gerek geleneksel pazarlama gerekse dijital pazarlama araçları içinde önemli bir yer edinmiştir. Doğru bir kullanımla roll-up reklamlar, hizmetinizi ya da ürününüzü tanıtmanın en kolay ve en etkili yollarından biridir.Roll-up aracını kullanırken önemli unsurlar; kullanılacak malzemenin kalitesi ve yayınlanacak reklamın uygunluğudur. Malzemenin kalitesi, yayınlanan reklamın karakterini doğrudan etkileyeceği için uygun malzeme seçimi en önemli kriterdir. Dikey bir pankart şeklinde tasarlanan roll-up, mekan büyüklüğüne göre boyutlandırılarak reklam içeriğine göre uygulanan görsel tasarım ile müşterilerinizin dikkatini çekecektir. İstediğiniz verimlilik düzeyine ulaşmanız için yapmanız gerekenler kolay gibi görünse de uyumlu etkenleri bir araya getirmek konusunda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Roll-up reklam konusunda tecrübeli ekibimiz, sizin için uygun tasarımı hazırlayarak etkinlikte müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlayacaktır.
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com