B2C Sosyal Medya

B2C Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzün büyük bir bölümünü sosyal medya kanallarında geçirdiğimiz konusunda hemfikiriz. Satın alma kararlarımızın büyük bölümünü sosyal medya ve yeni dünya düzeni etkiliyor. Dünyamız artık 0 ve 1’lerin dünyası, bit bit tanımlandığımız, arkada dijital izler bıraktığımız bir dünya. Hepimizin alışkanlıkları, kullandığımız ve öncelik verdiğimiz sosyal medya kanalları farklı. Dijital pazarlama bölümüne geldiğimizde ise sosyal medyanın gücü daha da fazla.

B2C Sosyal Medya
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

B2C Instagram

Instagram

Instagram kullanıcılarının demografik yapısı daha genç bir kitleyi temsil eder. Hedeflediğiniz kitle, daha geç bir kitle ise Instagram, B2C işletmeniz için mükemmel bir sosyal medya pazarlama platformu olabilir.

Facebook

Marka bilinirliğini artırmak ve hedef kitlenizin ilgisini çekmek için, Facebook, markanızı herkesin bilmesine yardımcı olacak bir sosyal medya ağıdır. Pazarlama hedeflerinizi ve uygun yayınlar hazırlamayı biliyorsanız Facebook, B2C işletmeniz için en verimli sosyal medya kanallarından biridir.

B2C Twitter

Twitter

Twitter, hedef kitleniz ve müşterileriniz ile anlık etkileşimler sağlayabileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Takipçilerinize ulaştırmak istediğiniz haberleriniz ve sorularınız varsa, Twitter ile hemen etkileşime geçebilir ve doğrudan onlara ulaşabilirsiniz.

B2C Youtube

YouTube

Son yıllarda hayatımızda metinlerden daha fazla yer kaplayan bir şeyler var ise onlar da fotoğraflar ve videolar. Ürününüzü ve hizmetinizi dünya çapında tanıtmak istiyorsanız, potansiyeli heyecan veren YouTube, en popüler video sitesi olarak bunu size fazlasıyla sağlayacaktır.
B2C Pinterest

Pinterest

Eğer görsel ağırlıklı çalışan bir şirketseniz ve hedef kitleniz ağırlıklı olarak kadınlar ise Pinterest kullanarak insanlara çok fazla şey söyleyebilirsiniz.

Bu platformların tümüyle nasıl başa çıkarım diyorsanız, biz buradayız! ​

Biz Mochatouch olarak markanızın ihtiyaçlarına göre hazırladığımız sosyal medya stratejileri ile markanızın dijital dünyada bilinirliğini sağlıyoruz. Sizin için en uygun olan sosyal medya platformlarında, müşterileriniz ve markanız arasında bir köprü oluşturarak, markanızı “lovebrand” haline getiriyoruz. İçerik üretiminden hesap yönetimine, rakip analizinden aylık raporlamalara kadar tüm sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve yönetimi için şirketinizin ve hedeflerinin yanındayız.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com