B2C Reklamcılık

Evet, İtiraf Ediyoruz, O Stalker Biziz.

Birini “stalklamak” her ne kadar Türkçe bir kelime olmasa da bildiğiniz gibi bu aralar oldukça popüler bir kelime. İşte biz bu eylemi sizin için tüketicilerinize yapıyoruz. Hedef kitleniz olan müşterilerinizin demografik yapıları, satın alma eğilimleri, ilgi alanları gibi tüm bilgileri analiz ediyor ve pazarlama stratejilerinizi geliştirmeniz konusunda yardımcı oluyoruz.

Arama motorlarının nasıl çalıştığını ve SEO’nun, web sitenizin sıralamasında nasıl bir rol oynadığını biliyorsanız sıradaki hedefiniz PPC olmalı!
PPC ya da CPC, yani Tıklama Başına Maliyet, internete bir reklam verdiğinizde sadece reklamınıza tıklanıldığında ödediğiniz maliyettir. Doğru hazırlanmış bir PPC kampanyasıyla hem maliyetiniz yükselmez hem de hedef kitlenize daha hızlı ve kolay ulaşırsınız.
Size özel olarak hazırlayacağımız PPC stratejimiz ile araştırma, zamanlama ve bütçeleme gibi değişkenlerin karmaşık hesaplarından sizi kurtarıyoruz. Satışlarınızı ve bilinirliğinizi artırıp analiz sürecimizle sonuçların geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlıyoruz.

B2C Reklamcılık
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

B2C Müşterilerinizi Tanıyın

Müşterilerinizi Tanıyın

Ürünlerinizi kimlerin aldığı sorulduğunda ne cevap veriyorsunuz? Ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgilenen kişileri tanımlayan personaları çıkarttınız mı? Dijital kampanya girişimlerinizin başarılı olmasını istiyoruz bu yüzden de müşterilerinizi iyi hedefliyor ve tanıyoruz. Ne kadar fazla detaya sahip olursak kampanyanızın başarı payı da o kadar yüksek olacaktır.

B2C Strateji Oluşturun

Bir Strateji Oluşturun

Strateji oluşturmak zaman alır. Verileri incelemek, gerekli aksiyonları almak ve kampanyalarınızı optimum düzeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hiçbir stratejiyi tek bir boyutta düşünmüyor, farklı kanallarda neler yapabileceğimizi düşünüyor, minimum bütçe ile maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Şirketiniz için sizinle dirsek dirseğe çalışarak pazarlama hedeflerinize yönelik stratejileri kurgulayıp size sunuyor; stratejilerinizi geleneksel ve dijital olmak üzere tüm mecralara yansıtıyor ve geri dönüşleri ölçümlüyoruz.

B2C İçerik Tasarlama

İçerik Tasarlayın

Her içerik kral mıdır? Hayır!

Şirketlerle veya son tüketiciyle çalışıyor olmanız fark etmez: ne dediğiniz ve onu nasıl söylediğiniz önemlidir. Günün sonunda hepimiz insanlarla çalışıyoruz. Hazırladığımız içeriklerle, marka imajınıza hayat veriyor ve kim olduğunuzu anlatıyoruz. Bu stratejiyle potansiyel alıcıları, farkındalık aşamasından satın alma noktasına kadar taşıyoruz. Bizce sadece “doğru içerik” kraldır!

Kendinizi Müşterilerinizin Yerine Koyun

Markaların da empati kurmaya ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Sizin yerinize müşterilerinizin yerine geçerek markanızın pazarlama adımlarını deneyimliyor, müşterilerinizin markanız ile kurduğu duygusal bağı, marka yolculuğunu ve markanızın müşterilerinize dokunduğu noktaları detaylı olarak analiz ediyoruz.

Bizimle Çalışın

Sizinle beraber şirketiniz için en doğru iletişim aracını seçiyoruz.
Dijital dünyayı adımız gibi iyi biliyoruz!
Hedef kitlenizi 12’den vuruyoruz!
Hedeflerinize yönelik uygulanabilir stratejiler belirliyoruz.
Sorun değil çözüm üretiyoruz!

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com