B2C Pazarlama Stratejileri

Çok Yönlü Bir B2C Pazarlama Stratejisi ile Satışlarınızda Büyük Fark Yaratıyoruz!

B2C pazarlama, bir marka veya şirket ile ürünü son kullanım için satın alan bireysel tüketici arasında gerçekleşen pazarlama faaliyetlerinin tamamıdır. Mochatouch olarak B2C dijital pazarlama stratejinizi oluştururken, hedef kitlenize odaklanıp, satın alma eğilimlerini analiz ediyoruz. Potansiyel müşterilerinizle aranızda duygusal bir bağ kurmanızı sağlayarak sizi “lovebrand” haline getiriyoruz. Böylelikle tüketicilerinizin sadece bir kez değil, tekrar tekrar sizden ürün veya hizmet satın almalarını sağlıyoruz.
B2C Pazarlama Stratejileri
Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Öğrenmek İçin

Teklif Alın

Her şirket, büyümek, daha çok gelir elde etmek ister. Bunu gerçekleştirmek için yenilikçi düşünmek, doğru bir planlama yapmak ve akılcı bir pazarlama planı hazırlamak gerekir. Planlarınızı ve fikirlerinizi hayata geçirmek için güvenebileceğiniz birçok araca ve iş ortağına ihtiyacınız var. Şirketinizi geleceğe taşımak için B2C pazarlamaya odaklanırken bireysel düzeyde düşünmeye başlamalısınız. Kişiselleştirilmiş mesajlarla bireylerin ilgisini çekerek yapacağınız satış ilk hedef olsa da müşterilerinizi sonraki satın almalara ikna etmek, yeni potansiyel müşterileri takip etmek ve dijital içeriklerinizi yayımlamak sonraki adımlar olmalıdır. Hepsinden sonra da çapraz pazarlama teknikleri ile satış hacminizi artırabilirsiniz. Fakat her şeyden –eğer ürün geliştiriyorsanız bu ürünü geliştirmeden de önce- “Müşterim kim?” sorusuna kesinlikle cevap aramalı ve bütün aktiviteleri bu sorunun cevapları üzerine kurgulamalısınız.

B2C yerine H2H (İnsandan İnsana) Diyoruz!

Pazarlama stratejinize uygun içerikler oluştururken, kendimizi hedef kitlenizin ve müşterilerinizin yerine koyuyoruz. Müşterilerinizin, markanız ile duygusal bir bağ kurmasını sağlayacak etkili, çözüm odaklı ve şeffaf bir strateji ile markanıza güven ve sadakat duymasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Kanallarını İyi Kullanıyoruz!

Hepimizin günde ortalama 3.000’den fazla reklam mesajına maruz kaldığımızı biliyor muydunuz? Bu mesajların arasından markanızı sıyıracak ve hedef kitlenizin dikkatini çekecek içerikler yayınlıyoruz. Sizin için uygun olan platformlarda yaratıcı ve ilgi çekici yarışmalara ev sahipliği yaparak, hem potansiyel müşterilerinizi mutlu ediyor hem de ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımını yapıyoruz.

Satın Alma Sürecini Kolaylaştırıyoruz!

Kendimizi müşterilerinizin yerine koyarak satın almada karşılaştıkları engelleri ortadan kaldırıyor ve satın alma sürecini yalınlaştırıyoruz. Her sene mobilin yılı olduğunu biliyor ve B2C iletişimde mobil pazarlamanın önemini anlıyoruz. İçeriğinizin, mobil cihazlar üzerinden hedef kitlenize nasıl hitap edeceğini araştırıyoruz ve tüm cihazlara uyumlu, kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturuyoruz.

B2C E-Posta Pazarlaması

E-posta Pazarlaması

Maliyeti en düşük ve geri dönüşü en yüksek pazarlama araçlarının başında gelen e-posta pazarlaması bütün firmalar için vazgeçilmezdir. Mochatouch olarak e-posta kampanyalarınızın öne çıkmasına yardımcı oluyor ve açılma ve tıklanma oranlarını artıracak ölçülebilir ve hedefli çalışmalar yürüterek satışlarınızın artması için çalışıyoruz.

Yeniliklerden Haberdar Olun

   Dijital dünyanın yerlileriyiz! Teknoloji bizim DNA’mızda var. Sosyal medya dahil tüm dijital kanallarda, global müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.
   ADRES
   Somuncu Baba Sokak No:67 Ataşehir İstanbul/Türkiye
   TELEFON
   +90 216 334 56 78
   EMAIL
   info@mochatouch.com